Slideshow shadow

Meble do salonu i meble do sypialni. Meble drewniane i meble tapicerowane…

Naszą pasją są meble. Design. Cztery ściany sypialni, salonu lub pokoju dziennego to dla nas otwarta przestrzeń kreacji. Za pomocą mebli, dekoracji i innych elementów wyposażenia wnętrz możemy stworzyć w niej absolutnie niepowtarzalny klimat.

Nie przemawiają do ciebie nowoczesne meble produkowane taśmowo: meble Ikea, meble Vox, meble Forte lub Agata meble? Antyki są zbyt drogie, a meble indyjskie to niezupełnie to, o czym marzysz? Jeśli szukasz mebli z charakterem, pojedynczych sztuk z podwójną duszą – koniecznie odwiedź Dwie Baby. Może wpadnie ci w oko jedno z gotowych już dzieł niebanalnej sztuki meblarskiej, wystawionych na sprzedaż w naszym butiku w Warszawie. A może z pomocą dyplomowanego artysty zechcesz odmienić swoje stare meble, umieszczając na nich ręcznie malowane motywy graficzne? Stół, fotel, szafka – przejdą u nas metamorfozę i wrócą do ciebie jak nowe, bardziej stylowe. Meble retro i styl vintage w parze z nowoczesną sztuką prezentują się rewelacyjnie. A kolorowe, pięknie pomalowane meble dla dzieci to po prostu bajka!

Uruchom wyobraźnię. Nic nas nie ogranicza. Możemy razem dać upust fantazji – wybrać lub zaprojektować i wykonać meble, które idealnie wkomponują się w otoczenie. Bądź też, współgrając z twoim charakterem, będą wyrazistym akcentem nadającym wnętrzom indywidualny styl. Realizujemy również misje specjalne. Może zachwyciła cię biblioteczka lub stara szafka pod umywalkę zobaczona na zdjęciu lub w filmie i zastanawiasz się, jak taką zdobyć? Nie musisz stawać na głowie – zrobimy to za ciebie. Poszukamy i znajdziemy. Co Dwie Baby, to nie jedna.